Pag-alagad sa niini nga flavorful baboy loin uban sa patatas ug usa ka utanon nga utanon o salad. Ang sobra nga baboy naghimo sa mga kamalig nga mga sandwich.
Mobati nga gawasnon sa pagpuli sa apricot nga nagpreserbar o pinreserba ang pinya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga peach ang nagpreserbar
- 1 ka kutsarang dugos
- 1 ka kutsarang light brown sugar
- 2 ka kutsarang lemon juice
- 1 boneless pork loin roast, mga 3 ka libras
- Salt ug bag-o nga itom nga pepper, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Diha sa usa ka medium nga saucepan, isagol ang peach nga mapreserbar, dugos, brown sugar, ug lemon. Pagdala sa usa ka hubag; pagpakunhod sa init ug simmer sulod sa 2 ka minutos. Paggahin.
2. Heat hurno sa 350 ° F (180 ° C / Gas 4). Paghimog 13-by-9-by-2-inch baking pan uban sa foil.
3. Isablig ang baboy lino sa tanan nga adunay asin ug bag-o nga itom nga pepper. Ibutang ang sinugba, sa giandam nga kaldero, tambok sa ibabaw. Inasal sa usa ka oras.
4. I-brush ang sinugba sa ibabaw sa ibabaw sa gisudlan nga peach glaze.
Padayon sa pag-ihaw sulod sa mga 30 ngadto sa 40 ka minutos, kanunay nga magamit sa glaze.
5. Himoa ang pahiyom nga pahulay sulod sa 10 ka minutos, dayon tipahi ug alagaran ang pan juices.
6. Susiha ang temperatura gamit ang instant-read thermometer. Kinahanglan nga kini mobasa labing menos 145 ° F (62.8 ° C) kon ibutang sa sentro sa sinugba. Tan-awa ang Meat Temperature Chart ug ang Safe Tips sa Pagluto
Mahimo Ka Usab
Inasal nga Pork Loin uban sa Apricot Sauce
Bacon Wrapped Pork Loin Sa Marmalade Brown Sugar Glaze
Pork Loin Sa Sulud sa Sulud sa Sulud
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 243 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 74 mg |
| Sodium | 90 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 26 g |