Ang Brockmans Gin usa ka estilo sa gin nga gibalik sa junipero ug, niining kasoha, nagtutok sa usa ka prutas sa prutas, nga mao ang mga blueberries ug mga blackberry. Ang kini nga resipe sa Blackberry Sidecar nagpakita nga ang blackberry nga palami ug usa ka nindot nga pagdawat sa kanunay nga popular nga Sidecar .
Ang cocktail yano ra ug gusto nimo nga sigurohon ang paggamit sa lab-as nga mga blackberry, ilabi na kon kini anaa sa ilang kinapungkayan. Usab, alang sa mga plum bitters, imong makita nga ang Fee Brothers naghimo sa labing maayo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces Brockmans Gin
- 3/4 onsa
- triple sec
- 1/2 onsa
- lemon juice (flash)
- 4 nga mga blackberry
- 1 dash
- plum bitters
- Garnish: lemon twist
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka baso sa pagsagol , gub-a ang mga blackberry nga dunay lemon juice ug triple sec.
- Idugang ang usa ka dash sa plum bitters, gin ug yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Pagdayandayan sa lemon twist.
Recipe sa maayong kabubut-on: Brockmans Gin
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 435 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Carbohydrates | 67 g |
| Pagkaon sa Fiber | 31 g |
| Protein | 8 g |