Mahimo nimo kining lami nga itom nga bean nga sabaw nga andam sa 25 minutos. Nag-alagad uban sa usa ka salad ug pan alang sa usa ka sayon, dali nga panihapon. Ang duga sa lime ug cumin makapausbaw sa lami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako nga sibuyas (halos giputol)
- 1 clove
- ahos (minced)
- 2 teaspoons cumin
- Mahimong opsyonal: 1 paketa Goya seasoning (Sazón Goya nga may coriander ug annatto)
- 3 ka kutsara nga kopa sa lana sa oliba
- 2 lata itum nga itlog (14.5 onsa matag usa, dili mapugngan)
- 1 1/2 ka copa nga karne sa baka (o sabaw sa manok)
- 2 ka kutsarang duga sa apog (gikan sa 1 apog)
- asin sa pagtilaw
- itom nga paminta sa pagtilaw
- Garnish: sour cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga kaldero, ibutang ang sibuyas ug ahos sa cumin (ug sazon Goya, kon gamiton) sa lana sa oliba hangtud sa bulawan, humot, ug humok, mga 10 minutos.
- Samtang ang mga sibuyas nagluto, putli ang mga liso sa usa ka blender nga adunay sabaw nga manok sa gusto nga pagkaporma.
- Sa diha nga ang mga sibuyas andam na, idugang kini sa sagol nga bean ug manok sabaw ug dayon dayon.
- Pag-agos sa juice sa apog. Tilawi alang sa seasoning, ug panahon uban sa asin ug pepper.
- Ibalik ang bean nga sagol sa saucepan ug dad-a ngadto sa ubos nga simmer. Simmer sulod sa 5-15 ka minuto, o hangtud sa kainit. Pag-ulay og diyutay kung mas gusto nimo ang mas baga nga sabaw.
- Susiha ang seasoning, pagdayandayan og sour cream, ug pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 873 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 380 mg |
| Carbohydrates | 145 g |
| Pagkaon sa Fiber | 41 g |
| Protein | 49 g |