Kon mogamit ka sa imong kaugalingong mga homemade meatballs, kan-on una kini diha sa hurno o kawayan. Aron makaluto ang mga homemade meatballs, pagtahi sa pan nga linuto sa foil ug pagluto sa 375 ° sulod sa 20 minutos. O, sulayi kini nga resipe alang sa Baked Meatballs .
Related: Southern Grape Jelly Meatballs , Crockpot Sweet ug Sour Meatballs
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 bag nga frozen nga giandam nga mga bola
- 1 ka botelya (14 ounces) nga ketchup
- 1 ka botelya (12 ounces) sili nga sili (nga makita sa tapad sa ketchup sa grocery store)
- 1 jar (10 ounces) grape jelly
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga meatballs sa hinay nga cooker.
- Ibubo ang nabilin nga mga sangkap (ibutang ko lang kini, ang jelly matunaw samtang kini init)
- Pag-init sa kainit hangtod nga mainitan kaayo sa mga 4 ka oras.
- Pagpalihok sa pipila ka mga higayon sa panahon sa proseso sa pagluto aron ilakip ang mga sarsa.
Mga Basahon sa Magbabasa
- "Gihimo kini karon alang sa usa ka potluck. Sayon ra kaayo kini! Ibutang lang kini sa sudlanan sa kaldero! Upat ka mga oras ang milabay adunay mga makalilisang nga mga bola nga bola! Ang tanan nahigugma kanila! TV
- "Dagko, yano nga resipe ... Nagkinahanglan ako'g 3 ka minutos sa paglabay sa mga sagol! Simple sa usa ka bakasyon nga adunay daghan pang mga butang nga imong giluto nga kinahanglan nga atensyon." Chrystal
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 165 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 837 mg |
| Carbohydrates | 42 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |