Kini nga mga batakang, flavoring nga mga bola nga bola hingpit alang sa usa ka panihapon sa spaghetti, o makadugang sa usa ka sarsa sa marinara ug maghimo sa lami nga meatball sandwich. Ang paglutaw mosiguro bisan sa pagluto ug dahonan kini nga juicy ug lamian.
Kini nga mga meatballs giligid sa maayo nga mga tinapay nga tinapay sa wala pa kini lutoon. Gamita ang Parmesan o mga ahos nga naporma nga mga mumho sa tinapay kon gusto nimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/4 ngadto sa 1 1/2 ka libra nga kanding nga karne sa yuta
- Usa ka dako nga itlog, gibunalan
- 1/2 nga tasa nga ginunting nga Parmesan nga keso, o mga 1/3 nga tasa nga maayong pagkaluto
- 1 ka kutsarita nga uga nga basil
- 1/2 teaspoon nga panagsagol sa Italyan nga panimpla
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga pepper
- dash cayenne pepper
- 1 teaspoon pinaugang parsley flakes.
- 1 clove nga ahos, nahugno ug maayong pagkadunot
- 1/2 nga tasa nga maayong lugas nga tinapay, gibahin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat hurno sa 375 F (190 C / Gas 5).
- Paghimog usa ka dakong pan nga linuto sa pan uban ang foil.
- Gabunon ang karne, itlog, keso sa Parmesan, basil, panamit sa Italy, asin, pepper, cayenne, parsley flakes, ahos, ug 1/3 nga copa sa mga mumho sa pan. Pag-mix hangtud maayo ang pagkasagol. Himoa nga 1 ka pulgada nga mga bola sa bola ug ibutang ang nabilin nga mga mumho sa tinapay. Arrange sa baking pan. Magaluto alang sa mga 20 minutos, hangtud nga maluto.
Naghimo og mga 2 dosena nga mga bola nga bola.
Mga Tip sa Eksperto
- Aron masusi ang mga bola sa bola alang sa pagdonar, pagsulay sa pipila nga adunay instant-read thermometer. Ang karne sa yuta kinahanglan nga lutoon sa labing luwas nga temperatura nga 160 F (71.1 C).
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 296 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 187 mg |
| Sodium | 262 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 30 g |