Kini nga bersyon sa sarsa nga Bercy, nga ginganlan sumala sa usa ka distrito sa sidlakan sa Paris, usa ka lami nga sarsa alang sa mga sinugba ug mga steak. Gihimo kini pinaagi sa pagpaubos sa puti nga bino ug mga tinadtad nga mga balat-ang ug unya mag-agulo sa usa ka panig-ingnan nga panig-ingnan .
Mubo nga sulat: Adunay lain nga sarsa nga gitawag og Bercy, apan kini gihimo gikan sa usa ka batakang fish velouté kay sa usa ka gilay-on, ug sa ingon gipaon uban sa mga isda ug seafood dishes . Tan-awa ang resipe alang sa Bercy Sauce I.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pint
- demi-glace
- 1/4 tasa puti nga bino
- 2 ka kutsara nga kinuha (tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka baga nga panaksan, isagol ang bino ug mga butot. Pag-init hangtud ang mga likido nga hubag, ipaubos ang kainit sa usa ka gamay ug ipadayon ang simmering hangtud nga ang liquid nga mikunhod sa mga tulo ka-ikaupat.
- Idugang ang pananglitan, unya ipaubos ang kainit sa usa ka simmer ug bawasan ang mga 10 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 21 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |