Kining dali nga pork chop bake usa ka snap sa pag-andam, ug tingali imo ang tanan nga mga sangkap sa imong pantry, nga maghimo niining mga creamy, savory chops nga usa ka hingpit nga malipayon nga panihapon alang sa usa ka busy nga semana sa semana. Ang sobra nga sarsa lami sa mashed patatas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ngadto sa 6 chops chops, 1/2 to 3/4 inch thick
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon
- asin ug paminta
- 1 mahimo nga cream sa sabaw sa manok
- 1 medium sibuyas, hiniwa
- 3 ka kutsara nga ketchup
- 2 teaspoons
- Salsahan sa Worcestershire
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init sa lana sa usa ka panit o saut sa pan sa kainit nga kainit; brown nga pork chops.
- Panahona ang mga chops nga adunay asin ug paminta ug pag-ilsan ang sobra nga tambok.
- Pagbalhin ngadto sa usa ka linuto sa kalaha kon ang kaldero dili luwas ang hudno.
- Gabunon ang sabaw, sibuyas, ketchup, ug sarsa sa Worcestershire; ibubo ang mga pork chops.
- Tabuni hugot sa foil ug magaluto sa 350 F sulod sa 45 ngadto sa 60 ka minutos, o hangtud nga ang mga chops malomo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 459 |
| Total Fat | 34 g |
| Tulas nga Tambok | 15 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 134 mg |
| Sodium | 234 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 30 g |