Ang tinuod nga Belgian nga mga waffle mogamit sa lebadura aron makuha ang ilang pirma sa airy interiors. Sulayi kini nga tinuod nga bersyon uban sa whipped cream ug strawberry o usa ka simple nga pagwisik sa powdered sugar.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/4 teaspoons nga aktibo nga dry yeast
- 1/4 tasa plus 2 3/4 nga mga tasa sa mainit nga gatas, gibahin
- 3 ka itlog, gibahin
- 3/4 nga tasa nga mantekilya, natunaw
- 1/2 nga tasa granulated sugar
- 3/4 teaspoon nga asin
- 1 1/2 ka kutsara nga banilya nga kinuha
- 4 ka tasa
- hingpit nga harina
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga panaksan, dissolve ang patubo sa 1/4 tasa sa mainit nga gatas.
- Pukpok ang mga puti nga itlog hangtud nga maporma ang mga tayuktok.
- Sa usa ka dako nga panaksan, isagol ang mga itlog sa itlog, 1/4 nga kopa sa nahabilin nga gatas, ang nangatunaw nga mantekilya ug ang asukar.
- Idugang ang lebadura nga lebadura, asin, banilya, ug unya ibutang sa tunga sa harina ug nabilin nga gatas.
- Hinay-hinay pil-on ang mga itlog nga itlog ngadto sa batter nga waffle.
- Tabuni ang batter nga dili matandog kini, ug dayon ibutang kini sa usa ka mainit nga dapit nga motubo hangtud kini magdoble sa gidaghanon, mga 1 ka oras.
- Magluto sa waffle iron sumala sa instruksyon sa tiggama.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 340 |
| Total Fat | 24 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 132 mg |
| Sodium | 245 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 7 g |