Kining dako nga pagtilaw sa mga pork chops usa ka singko aron sa pag-andam uban ang mga sagol nga tingali imong gikinahanglan. Ang lami sa homemade barbecue nga sarsa nakapahimo niining mga pork chops nga malumo ug lamian.
Pag-alagad niini nga mga chops uban sa patatas o kan-anan alang sa lami nga pagkaon sa pamilya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka tasang tubig
- 1 lemon (juice ug grated rind)
- 1 sibuyas, maayong pagkabuhat nga tinadtad
- 1 ka asin nga asin
- 1/4 tasa nga sarsa sa Worcestershire
- pipila ka tulo nga Tabasco sauce
- 2 mga gusok nga celery, giputol
- 1 teaspoon nga chili powder
- 1/4 ka tasang brown sugar
- 1 ka tasang ketchup
- 1/4 tasa nga suka
- 1 1/2 ngadto sa 2 lbs nga pork chops
Unsaon sa Paghimo Niini
Sagola ang tanang sangkap, gawas sa baboy, sa usa ka 2-quart saucepan. Dad-a sa usa ka hubag ug simmer alang sa 10 ngadto sa 15 minutos. Brown chops; ibutang sa usa ka linuto sa kalaha. Pagtabon sa sarsa; magaluto alang sa 1 1/2 ngadto sa 2 ka oras sa 350 degrees.
Nag-alagad 6.
Mahimo Ka Usab
Spicy Pork Chops Sa Mga Kamatis ug Sili
Ang Braised Pork Chops nga adunay Orange Sauce
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 417 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 104 mg |
| Sodium | 602 mg |
| Carbohydrates | 27 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 35 g |