Ang mga liso sa pinto ug bugas makahimo sa usa ka lamian ug dulot nga pagkaon matag adlaw nga may cornbread o biscuit. Ang pinto nga mga liso ug bugas lutoon ug unya gisagol sa karne, tomato sauce, ug seasonings. Kini usa ka dali nga kaserol, ug sayon ra sa badyet.
Kaugalingon nga Recipe: Nasud nga Baked Pinto nga Gawaan
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 kilo nga dry pinto beans
- 1 1/2 ka tasa nga tag-as nga lugas nga humay
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon
- 1 ka libra nga lean ground beef
- 2 1/2 ka teaspoons asin (dili kaayo kon nagdugang ka asin sa mga liso o humay)
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga paminta
- 1 (8 onsa) mahimong sarsa sa tomato
- 1 teaspoon nga chili powder
- 4 ngadto sa 6 ka piraso sa bacon
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga liso sa tibuok gabii o mosunod sa mga direksyon sa panudlanan aron makadali.
- Ibutang ang mga liso sa usa ka 4-quart, gitabonan nga Dutch nga hurnohan. Tabuni ang tubig ug magluto, mosunod sa mga direksyon sa pakete, hangtud nga malumo, dugang nga init nga tubig kon gikinahanglan. Paghugas ug paggahin.
- Magluto sa humay nga nagsunod sa mga instruksyon sa pakete; idugang sa mga liso ug ibutang.
- Init ang hurno sa 350 F.
- Sa usa ka lana sa usa ka panit, dugangi ang karne sa baka, asin, sibuyas, ug pepper. Magluto hangtud nga ang karne sa yuta dili na pink.
- Idugang ang sagol nga karne sa humay ug beans uban sa sarsa sa tomato ug chili powder. Pag-mix og maayo ug ibalhin ang gisagol sa usa ka 2-quart casserole o pan nga linuto sa kalaha.
- Ibutang ang mga piraso sa bacon sa tumoy ug magaluto sa 350 F sulod sa 30 ngadto sa 45 ka minuto, o hangtud nga ang browon browned.
Nalangkit nga mga resipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 610 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 70 mg |
| Sodium | 1,105 mg |
| Carbohydrates | 74 g |
| Pagkaon sa Fiber | 17 g |
| Protein | 42 g |