Kini nga mga balsamic ug brown sugar nga adunay glazed beets mao ang sayon ug tasty sa sweet-sour palami. Ang mga tunok nga beets gikaon sa usa ka sinagol nga brown sugar, butter ug balsamic vinegar.
Mahimo usab nimo kining mga beet nga may mga beets nga beets. Tan-awa ang mga tip ug mga kalainan sa ubos sa resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 7 ngadto sa 9 ka beet, gipanitan ug gibahinbahin o ginunting
- 1 1/2 ka tasang tubig
- 3/4 nga tasa nga brown sugar, giputos
- 1/3 tasa nga balsamic vinegar
- 2 ka kutsara nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Combine beets uban sa tubig, brown sugar, suka ug mantequilla. Dad-a sa usa ka hubag.
- Pagpaubos sa kainit ngadto sa medium ug ipadayon ang simmering, gibuksan, alang sa mga 1 ka oras, o hangtud nga ang mga beets malomo ug ang kadaghanan sa mga likido nga gilat-an.
Mga Sugyot ug mga Pagbag-o
- Sa paghimo sa resipe sa canned beets, pag-ilis sa 2 lata (15 osa matag usa) sa mga beet, nga nagreserba sa 1/2 nga tasa sa likido. Ibutang ang mga beet, likido, ug brown nga asukal, balsamic nga suka, ug mantekilya sa usa ka saucepan. Dad-a sa usa ka hubag ug magpadayon sa simmering, nadiskobrehan, hangtud nga ang sagol nga glaze nga mikunhod ug thickened, mahitungod sa 20 ngadto sa 30 minutos.
- Tingali gusto usab nimo kini nga resipe alang sa mga golden beet nga adunay balsamic ug brown sugar dressing , o kini nga mga classic Harvard beet . Kon ikaw adunay daghang mga lab-as nga beets, hunahunaa kini nga mga classic pickled beet .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 209 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 134 mg |
| Carbohydrates | 42 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 3 g |