Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/2 ka tasa nga walnuts o pistachio nuts
- 4 ka tasa nga asukar plus 1/2 nga tasa
- 1 lb mantikilya
- Usa ka pakete, o 16 oz. nagyelo
- filo dough , nahunas sumala sa mga direksyon nga pakete
- 2 ka tasang tubig
- 1/2 teaspoon nga lemon juice
- 2 teaspoons rosewater
- cinnamon aron makatilaw kon gamiton ang mga walnuts
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-andam og Suga sa UnaPagsagol 4 ka copa nga asukar, lemon juice, ug tubig sa usa ka medium saucepan. Dad-a sa usa ka hubag, ug motugot nga lutoon sa 10 minutos. Idugang ang rosewater ug dad-a sa usa ka hubag. Kuhaa dayon ang kainit. Tugoti nga pabugnawon. Pag-andam sa minasa ug pagpuno
Pagsagol sa 1/2 ka tasa nga asukar ug mga nut sa usa ka panaksan. Kung gamiton ang walnuts pagdugang cinnamon. Preheat oven ngadto sa 300.Unroll harina ug putlon ngadto sa 9x12 nga mga piraso aron mohaum sa pinggan. Pag-ayo sa ubos sa 9x12 nga pan uban ang mantekilya. Ibutang ang duha ka piraso sa minasa sa pan nga linuto sa kalaha. Paghugas sa minasa nga mantikilya ug usba hangtud ang katunga sa filo nga minasa gigamit. Pabukala ang mahitungod sa 1 tasa sa nut mixture sa ibabaw sa katapusan nga layer sa minasa. Ibutang ang duha ka sheets sa filo minasa ug brush uban sa butter.Repeat hangtud nga nut sagol nga gigamit. Sa katapusan nga lut-od sa filo dough, sigurohi nga isul-ob ang butter.Cut ngadto sa 3 ka pulgada nga kuwadrado. Dayon, guntinga ang matag kwadrado sa tunga-tunga sa diagonal aron makahimo og mga triangles. Magaluto alang sa 1 ka oras ug 15 ka minutos o hangtud nga bulawan nga brown. Pagawas gikan sa hudno ug ibubo ang syrup sa ibabaw sa ibabaw sa baklava ug tugoti ang pagtak-op ug pag-ayo kini.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 350 |
| Total Fat | 24 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 41 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 36 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |