Uban sa ilang malipayon nga pagwagtang sa keso sa Parmesan, ahos nga powder, asin ug paminta, kini nga mga karot mas lami sama sa French fries - ug ingon usab sa makaadik! Kini usa ka sayon nga bahin sa paniudto aron maporma nga labi ka maayo sa mga bata.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pound bag baby carrots (o 1 kilo nga carrots, gipanitan, giputol sa 2-pulgada nga mga piraso ug gibahin o gibahin sa mga kahoy)
- 2 ka kutsara
- dugang nga ulay nga lana sa oliba
- 1/4 ka kutsaritang ahos nga powder
- 2 ka kutsara ang Parmesan nga keso (grated)
- 1/2 ka kutsarita Kosher nga asin
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga paminta
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat ang hurno ngadto sa 375 F. Linya sa usa ka linuto sa kalaha uban sa papel nga parchment.
- Ibutang ang mga carrots sa usa ka panaksan. Ibubo ang lana sa olibo, isablig ang powder sa ahos, keso sa parmesan, asin ug paminta. Pagpalihok sa mga carrots sa panaksan nga magsul-ob sa hingpit sa lana ug mga panimpla.
- Ipakaylap ang mga carrot sa usa ka layer sa giandam nga linuto sa kalaha. Magaluto sa hurno sulod sa 40 ngadto sa 50 ka minutos, mag-aghat sa tunga-tunga aron ibalik ang mga carrot ug sigurohon nga sila magluto nga parehas hangtud nga ang mga carrot malomo ug magsugod sa brown.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 118 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 2 mg |
| Sodium | 413 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 2 g |