Ang Yellow Submarine usa ka hingpit nga lamian nga tropical cocktail . Ang saging nga liqueur ug puti nga rum mao ang yawe sa palami ug ang pagdayandayan sa saging nagdugang nga ang pagtapos sa paghikap nga ikaw maghunahuna sa mga isla uban sa matag pagsuyop.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 onsa vodka
- 1/2 onsa
- puti nga rum
- 1/2 onsa
- banana liqueur
- Pag-ihaw sa saging alang sa garnish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Pahimut-i ang slice sa saging.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 344 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 55 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 3 g |