Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 kutsarita basil (uga nga dahon ug nahugno)
- 1 teaspoon marjoram
- 1 ka kutsarita thyme (uga nga dahon ug crumbled)
- 1 teaspoon oregano (uga nga dahon ug nahugno)
- 1 ka kutsarita nga itom nga paminta
- 1 teaspoon parsley (mga sanga)
- 1/2 teaspoon nga pepper pepper
- 1 teaspoon nga lamian
- 1/2 teaspoon nga lumbay
- 1/2 teaspoon nutmeg
- 1 dash cloves
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa tanan nga mga sangkap; tipon sa usa ka sudlanan sa hangin.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 4 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |