Kining labing sayon, sobra ka tasty nga resipe nagtawag alang sa puti nga bino, usa ka pakete sa Italyan nga pagsul-ob sa sinina, manok, ug pasta.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4-6 manok dughan
- 1/3 nga tasa nga mantikilya
- 2/3 tasa puti nga bino (
- Ang Sauvignon Blanc labi ka maayo tungod sa herbaceous character)
- 2 10 oz. (o usa ka 14 oz.) mahimong cream sa torta nga uhong
- 4 oz. cream cheese
- 2 ka cloves nga ahos
- 2 green nga sibuyas (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 1 ka pakete sa uga nga salad sa pagsulud sa Italy
- 16 oz. pasta (linguine maayo kaayo)
- 4 ka laya nga kamatis
- Isablig: parmesan cheese
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat oven ngadto sa 325 degrees. Matunaw ang mantekilya sa dako nga kaldero ug pukot sa usa ka putos sa salad sa pagsulud sa Italyano nga salad.
- Sunod, pagpalihok sa bino, sabaw sa uhong, ug cream cheese hangtud nga maayo ang pagkasagol. Padayon sa kainit (nga walay pag-init) nga sagol nga mga 5 minutos. Ang mga sarsa kinahanglan nga creamy ug ang tanan nga cream keso kinahanglan nga matunaw sa.
- Ibutang ang manok sa usa ka layer sa baking dish ug ibubo ang ibabaw nga timpla. Magluto sulod sa 50-55 ka minuto. Magluto pasta mga 15 minutos sa dili pa himoon ang manok. Hugasi ang pasta ug i-serve ang manok ug sarsa sa linguine.
- Ibabaw sa sinulud nga kamatis ug keso sa Parmesan. Ayaw kalimot sa pagluwas sa pipila sa mga puti nga bino aron sa pagtubag sa panihapon!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1800 |
| Total Fat | 89 g |
| Tulas nga Tambok | 30 g |
| Unsaturated Fat | 33 g |
| Cholesterol | 465 mg |
| Sodium | 476 mg |
| Carbohydrates | 90 g |
| Pagkaon sa Fiber | 9 g |
| Protein | 150 g |