Ang kini nga hummus nga resipe naggamit sa puti nga mga liso imbis sa tradisyonal nga mga chickpea. Sulayi kini alang sa usa ka lami nga kapilian sa chickpea based hummus.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ½ tasa puti nga beans, hinay-hinay ug hugasan, o matumog kon gamiton nga uga
- 1 1/2 ka kutsara sa tahini
- 1 ½ kutsara nga lana sa oliba
- 1 ka kutsara
- lab-as nga lemon juice
- 1/2 teaspoon nga cumin
- 1 1/2 ka cloves nga ahos, nahugno
- 1/2 ka asin nga asin
- tubig kon gikinahanglan
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka blender o processor sa pagkaon, sagol sa puti nga mga liso.
- Idugang ang tahini, lemon juice, cumin, ahos, lana sa oliba, ug asin hangtud nga ang mga sagol maporma nga usa ka creamy, paste-sama nga pagkaporma.
- Pagdugang og gamay nga gidaghanon sa tubig kon gikinahanglan hangtud nga gitinguha nga pagkakita.
- Ibubo ang sinagol ngadto sa usa ka dako nga pag-alagad nga panaksan. Pagtabon ug pag-refrigerate sulod sa usa ka oras o pagserbisyo dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 137 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 7 g |