Alang sa pipila ka mga hummus nga adunay pipila ka sipa, sulayi ang jalapeno hummus! Kung nangita ka sa kainit, biyai ang mga liso, kung dili, kuhaa kini alang sa usa ka gamay nga sipa nga magsugod sa imong sunod nga partido o magtipon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 mahimo ang garbanzo beans / chickpeas (15 oz), gihumol
- 1 ka lana, tinadtad, binhi nga gikuha
- 1/4 nga tasa tahini
- 2 tablespoons nga ahos
- 3 ka kutsara
- lemon juice
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1/4 ka kutsarita
- kosher asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka blender o processor sa pagkaon, proseso nga beans, ahos, jalapeno pepper, ug lana sa oliba.
- Idugang ang lemon, tahini, ug asin ug maayo ang pagkasagol. Ang Hummus kinahanglan nga hamis ug creamy. Kung gikinahanglan, dugangi 1 ka teaspoon sa usa ka panahon hangtud nga gitinguha nga husto.
- Ibutang sa panaksan ug alagaran ang mga utanon, pita nga tinapay , o pita chips sa temperatura sa lawak. Ang Hummus mahimo usab nga tipigan sa refrigerator, gitabunan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 270 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 216 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 11 g |