Kini nga resipe sa vegan lentil nga sopas nahimong kasagaran sa akong panimalay sulod sa mga katuigan. Dili mahal ug sayon nga himoon, balik-balik nimo kini nga resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 T. lana sa oliba
- 2 ka copa nga tinadtad nga sibuyas
- 2 lindog nga celery, tinadtad
- 3 ka dako nga cloves nga ahos, maayong pagkaluto
- 1 t.
- cumin
- 1 t. uga nga basil
- 1/4 t. asin, dugang pa nga makatilaw
- 1 tasa gipanitan tinadtad nga mga carrots (ako ang julienne mine ug dayon chop)
- 1 14-onsa makadugmok sa kamatis
- 6 tasa nga low-sodium nga sabaw sa utanon
- 2 ka tasang tubig
- 2 ka copa nga uga nga lentil
- Ground black pepper, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka dako nga kolon sa stock, ipainit ang lana sa oliba sa medium-high heat, dugtong ang mga sibuyas, ahos ug celery makausa ka init. Pag-agda sa kanunay, magluto hangtud ang sibuyas humot ug malumo, mga 4-6 ka minutos.
- Idugang ang cumin, uga nga basil, ug asin, ug magluto alang sa 2 ka minutos nga dugang pa, kanunay nga pagpalihok.
- Idugang ang mga carrot, nahugno nga kamatis, sabaw sa utan , tubig, ug balatong.
- Dad-a sa usa ka hubag, unya pagpakunhod sa kainit ug simmer alang sa 45 minutos ngadto sa 1 ka oras, o hangtud nga ang mga lentils ug mga carrots mga humok.
- Pagdugang og asin ug paminta sa pagtilaw, ug pag-alagad nga init.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 259 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 645 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 16 g |