Nahinumdom ka ba nga ang gamay nga asin nagtabon sa mga malukot nga mga bata nga gitawag og Sour Patch Kids nga naghimo kanimo nga pucker sa bata ka pa? Mao kana ang gusto niini nga Margarita nga gusto - ug kini kahibulongan. Ang Sour Patch Margarita nakuha ang nagkalainlain nga sour flavors, gisagol kini ug gipaulanan kini ngadto sa punoan sa lami, asukal nga lined nga ilimnon nga hingpit alang sa ting-init nga mga hapon sa ting-init o sa bisan unsang panahon nga adunay usa ka maaslom nga ngipon. Sama sa Gummi Bear Margarita , mahimo nimo usab nga idugang ang malukot nga mga kendi ngadto sa yelo alang sa usa ka ekstra nga pagtagad kon ikaw moalagad niini diha sa mga bato.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 oz
- Voodoo Tiki Green Dragon Tequila
- 1/2 oz
- Midori melon liqueur
- 1/2 oz
- triple sec
- 1oz
- sour mix
- 1 oz
- orange juice
- Splash of Roses Lime juice (naglutaw sa ibabaw)
- 2 ka kutsara nga asukal alang sa rim
- Gidibuho: ang asukal nga sinagol nga lemon
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagputol sa usa ka chilled margarita nga bildo nga adunay asukar.
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Gikan sa giandam nga bildo.
- Gidonar uban sa usa ka sugar coated lemon.
Kini nga Margarita mahimo usab nga mag-alagad diha sa mga bato o sagol nga mga 1 ka tasa sa yelo.
Recipe sa maayong kabubut-on sa Voodoo Tiki Tequila
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 402 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 840 mg |
| Carbohydrates | 95 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |