Ang mga sibuyas nga sibuyas naghimo niining mga steak nga puti nga espesyal. Pag-alagad niini nga mga steak uban sa itoy nga lunhaw nga salad ug humay o lutoon nga patatas alang sa usa ka dakung panihapon sa pamilya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 teaspoons lana sa oliba
- 2 teaspoons mantikilya
- 2 medium nga sibuyas (dalag o matam-is, gilain ang gihabugon ug hinay-hinay nga hiniwa)
- asin sa pagtilaw
- itom nga paminta sa pagtilaw
- 2 ngadto sa 4 ka veal strip nga mga steak (o chops o fillets, mga 1 ka pulgada nga gibag-on)
- 1 o 2 cloves nga ahos (giputol sa katunga)
- 2 ngadto sa 3 ka teaspoons nga lana sa oliba
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sa usa ka lut-od, init ang lana sa oliba ug mantikilya sa kainit nga kainit. Pagdugang og mga sibuyas ug magluto, kanunay nga pagpalihok, hangtud nga maayo nga browned, mga 20 ngadto sa 30 minutos.
2. Pagsul-ob og pan sa grill o dako nga lutahan sa lana sa oliba; ibutang sa ibabaw sa medium-taas nga kainit. Ipagunting ang mga steak sa mga kilid sa mga ahos ug isablig sa asin ug paminta Cook ang mga steak sulod sa 2 ngadto sa 3 ka minuto sa matag kilid, o hangtud nga mahimo sumala sa gitinguha.
3. Pag-alagad sa veal sa usa ka manipis nga higdaanan nga caramelized sibuyas ug isablig uban sa dugang nga mga utlanan sa mga caramelized sibuyas.
Mahimo Ka Usab
Ang Veal Cutlets nga May Creamy Marsala Sauce
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 341 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 72 mg |
| Sodium | 138 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 24 g |