Kini nga resipe sa vino gihimo uban sa nipis nga sliced veal (scallopini) ug mga kamatis, uban sa mga capers, uhong, ug mga seasoning. Kini usa ka talagsaon nga pagkaon nga gisudlan sa mainit nga linuto nga pasta. Pagdugang og usa ka salad ug pipila ka ahos nga tinapay ug ikaw adunay usa ka talagsaon nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kutsara nga serbesa tanan nga katuyoan
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 dash pepper
- 4 veal cutlets (mga 1 ka libra)
- 1/4 tasa nga lana sa utanon
- 1 gamay nga sibuyas (hinay-hinay nga ginunting)
- 1 clove nga ahos (minced)
- 1 ka / 15 ka onsa kamatis (giputol)
- 1 ka / 4 onsa nga uhong (hiniwa, nga adunay likido)
- 1 teaspoon parsley
- 1 ka kutsara nga capers (gihumol)
- 1/4 teaspoon oregano (uga nga dahon, nahugno)
- 4 ka gatas nga linuto nga pasta (buttered)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa harina, asin, ug pepper sa usa ka panaksan; dredge nga veal nga sinagolan nga harina.
Ibutang ang lana sa utanon sa usa ka dako nga skillet ug ibutang kini sa medium nga kainit. Dugangi ang karne sa lana sa init nga lana nga lana, nga motaas ang duha ka kilid.
Kuhaa ang karne; idugang ang sibuyas sa kaldero ug magluto hangtud nga malomo.
Idugang ang ahos, linuto nga karne, kamatis, uhong nga adunay likido, parsley, capers, ug oregano.
Tabuni ug simmer sulod sa 15 ngadto sa 20 minutos, o hangtud nga ang veal malomo.
Ibutang ang veal scaloppini sa ibabaw sa mainit nga buttered pasta ug ibabaw sa sarsa.
Dugang nga Veal Cutlet Recipe
Veal nga Cutlets nga adunay Lemon, ahos, ug Capers Recipe
30-Minuto nga Bitin Marsala sa Uhong
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1020 |
| Total Fat | 32 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 17 g |
| Cholesterol | 129 mg |
| Sodium | 521 mg |
| Carbohydrates | 125 g |
| Pagkaon sa Fiber | 9 g |
| Protein | 56 g |