Ang crispy nga bugas adunay usa ka revered nga dapit sa daghang mga kultura. Kini nga mga kan-anan sa kan-on giluto sa nahabilin nga humay sa Japan. Kini yano apan naghimo sa usa ka dakung snack o usa ka lamian nga pinggan sa karne o isda. Mahimo nimong idugang ang mga utanon ug mga utanon, o gamiton kini nga backdrop sa fried egg. Ikonsiderar ang pag-alagad kanila ingon nga usa ka nag-unang pagkaon sa ibabaw sa bacon, Napa cabbage, ug scallions.
Kini nga resipe naggamit niining pan nga sinangag nga kan-on nga kan-on ug gipaibabaw kini sa chipotle mayonnaise ug raw scallop. Dayon ipintal mo kini sa usa ka manipis nga glaze sa usa ka soy-honey mixture. Dili eksakto nga Japanese, apan gikan sa kalibutan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa nga bugas (leftover, Japanese, steamed)
- 2 tbsp. harina
- 1 tbsp. utanon nga lana
- Alang sa Pagputol sa Sauce:
- 1 tbsp. asukar
- 1 tbsp.
- soy sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang nahabilin nga bugas sa usa ka panaksan, isablig ang harina sa bugas ug ipaayo pag-ayo ang humay.
- Buhata ang humay ngadto sa gagmay, lingin, ug patag nga mga piraso.
- Heat 1 tbsp. utanon nga lana sa usa ka pan.
- Pag-fry sa mga biskwit nga humay sa ubos nga kainit sulod sa pipila ka minuto.
- Ibutang kini sa ibabaw ug fry alang sa pipila ka mga minuto, o hangtud nga linuto sa.
- Pagtaas sa kainit sa medium ug fry hangtud nga ang crispy sa duha ka kilid.
- Pag-alagad sa usa ka sinagol nga asukar ug toyo sa kilid.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 987 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,182 mg |
| Carbohydrates | 191 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 18 g |