Ang Angu usa ka yano nga pinggan sa Brazil nga gilalang sa linuto nga cornmeal, susama sa polenta. Ang Angu sa tradisyonal nga paagi nga giandam sa yano nga paagi lamang sa cornmeal, tubig ug tingali pipila ka asin alang sa pagpahumot. Ang sabaw o karne sa karne mahimong mopuli sa pipila sa tubig aron makadugang sa mas lami. Ang Angu mahimong gamay kaayo, o mahimo kini nga lutoon hangtud nga kini igong gibag-on aron ibutang sa agup-op. Sa higayon nga ang popular nga paagi sa pag-alagad sa angu mao ang pag-umol niini sa usa ka gilis nga agup-op, dayon mag-alagad sa pangunang plato (sama sa manok nga okra ) sa tunga-tunga sa cornmeal ring.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasa nga bato nga yuta nga dalag nga mais nga harina
- 1 teaspoon nga asin (o sa pagtilaw)
- 2 ka tasa nga sabaw nga manok
- 2 ka tasang tubig
- 2 ka kutsara nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Dad-a ang tubig ug sabaw sa manok sa usa ka hubag. Hinay nga pagpalihok sa pagkaon sa mais.
- Panahon sa asin sa pagtilaw. Magluto sa usa ka gamay nga simmer, kanunay nga pagkutaw, hangtud nga ang cornmeal maabot nga gitinguha nga magkaparehas, nga magdugang sa dugang nga likido kon gikinahanglan. Kuhaa gikan sa pagpamati, pagpalihok sa mantekilya, ug pag-alagad.
- Kung gamiton ang agup-op, magluto sa cornmeal hangtud nga kaayo ang gibag-on, mga 30-40 ka minutos. Pag-agay sa mantikilya. Paggamit sa 1-2 ka kutsara nga dugang nga mantikilya sa paghatag sa grasa sa sulod sa agup-up, ug ibubo ang mainit nga cornmeal ngadto sa agup-op. Himoa nga cool sa mga 10 minutos sa dili pa malumo nga unmolding.
Nag-alagad sa upat nga kilid.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 225 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 959 mg |
| Carbohydrates | 36 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 5 g |