Ang Sundowner usa ka elegante nga mocktail nga adunay usa ka talagsaon nga palami. Gihimo kini sa puti nga duga sa ubas, nga nag-una sa sparkling nga tubig ug adunay dekorasyon sa mint nga hinay-hinay nga nagpatubo sa ilimnon nga adunay kinatibuk-an nga kini naglingkod. Ang Sundowner mao ang hingpit nga makapahayahay nga ilimnon alang sa brunch , baby shower o bisan unsang oras nga gusto nimo mag-alagad sa usa ka dili alkohol nga ilimnon nga may gamay nga estilo. Ang usa ka non-alcoholic sparkling cider mao usab ang usa ka maayo nga alternatibo alang niini nga ilimnon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ounces
- puti nga duga sa ubas
- 2 1/2 ounces nga naggilaw nga tubig
- Gidibuho:
- mint sprig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sagol sa usa ka stemmed white wine glass nga adunay yelo.
- Pagpalihok .
- Pagdayandayan sa mint sprigs.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 77 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |