Ang pagsabod sa mga gusok sa sarsa nagdugang sa lami sa niini nga espesyalidad sa Montreal.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 libra nga spareribs *
- Soy:
- 1 1/2 ka tasa brown sugar
- 1 1/2 ka tasang Tubig
- 4 - 5 ka ahos nga ahos
- 4 1/2 ka kutsara nga light soy sauce
- 1 1/2 ka kutsara
- uga nga mustasa
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagdala og usa ka dako nga kolon sa tubig nga lutoon. Guntinga ang mga gusok. Idugang ang mga spareribs sa nagabukal nga tubig, pagtabon, ug pagtugot sa simmer sulod sa 30 minutos hangtud nga malomo.
2. Samtang ang mga spareribs nagsugod, isagol ang mga sangkap nga sarsa (brown sugar, tubig, cloves nga ahos, light soy sauce ug dry mustard).
3. Kuhaa ang mga spareribs gikan sa kaldero, ug ihiwa ang karne tali sa mga bukog. Kung gusto nimo, ibutang ang sabaw sa baboy aron gamiton sa laing resipe.
Hugasi ang kolon.
4. Idugang ang sarsa nga sangkap ngadto sa kaldero ug dad-a sa usa ka hubag. Idugang ang mga spareribs, dad-a pabalik sa usa ka hubag, ug simmer sulod sa 10 - 15 ka minutos. Nag-alagad 4 hangtud 6.
* Kini nga resipe maayo kaayo - mahimo usab nga gamiton ang 2 o 4 ka libra sa spareribs ug ipasibo ang uban pang mga sangkap sumala niana.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1060 |
| Total Fat | 69 g |
| Tulas nga Tambok | 25 g |
| Unsaturated Fat | 31 g |
| Cholesterol | 274 mg |
| Sodium | 967 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 69 g |