Ang spiced tea usa ka tradisyonal ug mahal kaayo nga mainit nga ilimnon sa Russia. Sa mga adlaw sa himaya sa mga tsars, kini gisudlan gikan sa nagsidlak nga pilak nga mga samovar apan, niining mga adlawa, usa ka sakayan ang makahimo og maayo. Kini usa ka tradisyonal nga ilimnon alang sa mga holiday sa Pasko .
Source: RusCuisine.com
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ka kutsarang itom nga dahon sa tsa
- 2 tablespoons clove (tibuok)
- 3 ka kutsara nga orange
- zest (o tangerine)
- 4 puno nga kaningag nga kahoy
- 2 ka litro nga tubig
- 1/2 nga tasa nga dugos
- 1/4 tasa nga duga sa lemon (bag-ong gipuga)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga dahon sa tsa, cloves, zest ug cinnamon sticks ngadto sa usa ka bag sa panapton ug ihigot ang ibabaw sa hugut.
- Pagdala 2 ka litro nga tubig sa usa ka hubag, idugang ang bag, kuhaon gikan sa kainit, ug tugoti nga matumba, tabunan, sulod sa 10 minutos.
- Idugang ang dugos ug duga sa lemon ug alagaran. Kini nga tsa mahimo nga himoon nga abante ug ibutang sulod sa duha ngadto sa tulo ka adlaw kon kini gitabonan ug gipalig-on.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 82 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 0 g |