Ang Union Square usa sa mga cocktail gikan sa New Amsterdam Gin nga nagsaulog sa pangalan sa espiritu pinaagi sa pagpasidungog sa pipila ka mga timaan sa modernong adlaw sa New York City.
Kini usa sa akong mga paborito tungod kay kini nagtimaan sa presko nga mga strawberry nga adunay basil ug agave nectar alang sa usa ka lab-as, buhi nga pagtilaw. Kini usa ka talagsaong kombinasyon sa mga lami alang sa usa ka gin cocktail ug kini makalingaw ug makapaikag kaayo.
Apan, usa sa labing maayo nga aspeto mao nga ang New Amsterdam mao ang usa sa pinakamaayo nga budget nga gatas nga anaa sa tuo nga mga $ 14 usa ka botelya. Uban sa Union Square makakuha ka lab-as ug kalidad sa barato ug kinsa wala ganahan niana?
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- Bag-ong Amsterdam Gin
- 2
- strawberries
- Sprig of
- basil
- 1/2 onsa juice nga lab-as nga lime
- 1/2 onsa
- lab-as nga lemon juice
- 1 ounce
- agave nectar
- 1/2 nga strawberry alang sa garnish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gub-a ang mga strawberry uban sa basil hangtud nga bug-os nga masahi sa usa ka tig-agaw sa cocktail .
- Idugang ang tanang ubang mga sagol.
- Idugang ang yelo ug kusog nga mag- uyog .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Himua nga may tunga sa strawberry.
Recipe sa maayong kabubut-on: New Amsterdam Gin
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 293 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Carbohydrates | 37 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 2 g |