Ang kinse minutos sa hurno ug kini nga mga keso mausab ngadto sa mainit nga lami nga mezethes, mga gasa, o bisan sa mga pinggan sa kilid. Ang Feta ug kasseri cheeses kasagaran (pagbasa alang sa kasseri).
Ang usa ka saganaki usa ka gamay, duha ka kamot nga pan, nga naghatag sa iyang ngalan niini nga mga hurno- o lamesa-sa-lamesa nga gamit niini. Sa merkado, pangitaa ang gagmay nga mga lampara sa paella o gamay nga au gratin nga mga pinggan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 hiwa sa keso sa feta (lig-on, gibana-bana nga 1/2 pulgada ang gibag-on)
- 1 ka kutsarang lana sa oliba
- Garnish: pepper (lab-as nga yuta)
- Gidibuho: Greek oregano (binulad)
Unsaon sa Paghimo Niini
Preheat ang oven ngadto sa 375 ° F (190 ° C).
Ibutang ang slice of feta cheese sa usa ka gamay nga oven-proof serving dish. Isablig ang oregano sa ibabaw sa keso ug dugangi ang galingan nga itom nga paminta. Ibubo ang lana sa olibo. Magluto alang sa 12-15 minutos depende sa gibag-on sa keso slice, ug sa pag-alagad sa mainit nga.
Sa laing paagi, Sulayi ang lainlaing Keso
Mga Sagol
- 1 ka piraso sa keso sa kasseri, gibana-bana nga 1/2 ka pulgada ang gibag-on
- usa ka lemon wedge
Pagpangandam
Ibutang ang hiwa sa keso sa kasseri sa usa ka gamay nga hurno-nga naglutaw nga plato ug magluto sa 375 ° F (190 ° C) sulod sa 15 minutos o hangtud sa ibabaw sa mga bula sa keso. Pag-alagad diretso gikan sa hudno, uban sa pagpislit sa lemon (tan-awa ang litrato).
Mubo nga sulat: Ang Kasseri adunay taas nga lana sa sulod ug dili kinahanglan ang dugang nga lana. Sa pagpili sa lainlaing keso, dugangi ang lana (sama sa resipe sa feta) o dili, depende kon unsa ka lana ang keso.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 515 |
| Total Fat | 45 g |
| Tulas nga Tambok | 24 g |
| Unsaturated Fat | 17 g |
| Cholesterol | 134 mg |
| Sodium | 1,376 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 21 g |