Ang Turkey noodle casserole yano nga himoon ug usa ka maayong paagi sa pagtagamtam sa turkey nga nahibilin gikan sa mga pagkaon sa bakasyon .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces dry egg noodles
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 1/2 nga tasa nga sibuyas (pinong dunot)
- 2 tablespoons nga harina
- 2 ka gatas nga gatas
- 1 (10 1/2 onsa) makahimo sa pagpahumot sa cream sa uhong uhong
- 1 ka asin nga asin
- 1/4 ka sili nga pepper
- 2 tasa turkey (linuto, dughan)
- 1/2 nga tasa nga frozen nga mga gisantes (nalunop, gihumol)
- 1/2 tasa cheddar nga keso (ginunting)
- 1/2 nga tasa Monterey jack cheese (giputol)
- 1/2 tasa nga yano nga mga breadcrumb
- 2 ka kutsara
- lana sa oliba
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hurno sa 350 F.
- Magluto sa noodles sa salted water, sumala sa direksyon. Pag-ilalom, hugasi ang bugnaw nga tubig ug dugangan ang usa ka dako nga panaksan sa pagsagol.
- Matunaw ang mantekilya sa usa ka saucepan, ug ibutang ang mga sibuyas sa medyum nga kainit sulod sa mga 3 minutos. Idugang ang harina ug padayon sa pagluto, pagpalihok, alang sa laing 2 ka minuto. Pag-agos sa gatas, sabaw sa uhong, asin, ug pepper, ug magluto sa stirring, hangtud nga ang sinagol magsugod sa pagkalaya ug pagpatubo.
- Idugang ang linuto nga salsahan sa panaksan sa mga noodles. Idugang ang pabo, mga gisantes, ug 1/2 sa keso, ug isagol sa usa ka spatula aron sa pagsagol.
- Ibubo ang gisagol nga 9 x 13 buttered casserole dish, ug ibutang sa ibabaw sa uban nga keso.
- Sagola ang mga breadcrumb ug lana sa oliba hangtud nga magkahiusa ug magkalapad sa ibabaw sa casserole.
- Pagluto sulod sa 35 minutos, hangtud nga magabukot ug browned.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1263 |
| Total Fat | 56 g |
| Tulas nga Tambok | 21 g |
| Unsaturated Fat | 20 g |
| Cholesterol | 372 mg |
| Sodium | 1,495 mg |
| Carbohydrates | 75 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 111 g |