Kini nga tradisyonal nga resipe sa Croque Monsieur mao ang pinakasuod nga bersyon sa orihinal nga sandwich nga gisilbihan sa mga kapa sa Paris sa unang bahin sa dekada 1900. Kini usa ka hingpit nga duwa alang sa usa ka steaming bowl sa Provencal tomato nga sabaw nga sabaw .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga Dijon mustard
- 8 mga hiwa nga sandwich nga tinapay
- 4 ounces nga nagluto ham (thinly sliced)
- 2 1/2 ka tasa Gruyere nga keso (grated, hinay-hinay)
- 4 ka kutsara nga mantikilya (gihumok)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init og maayo sa broiler ngadto sa labing ubos nga temperatura.
- Igata ang gibahin ug ipakaylap ang mustasa sa 4 nga hiwa sa tinapay.
- Ibutang ang pipila ka mga hiwa sa ham, gisundan sa 1/2 nga tasa nga Gruyere, sa mustard-side sa pan.
- Tabuni ang keso sa nahabilin nga mga hiwa sa pan ug ibutang ang mantikilya sa ibabaw nga mga panit sa mga sandwich.
- Ibutang ang mga sandwich sa usa ka pan-os nga linuto sa kalaha ug ihawa sulod sa 5 minutos, ibalik kini, tabonan ang nahibilin nga keso, ug ipadayon ang pagluto hangtod nga kini nga crispy ug golden brown, mga 5 ka dugang nga mga minuto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 526 |
| Total Fat | 41 g |
| Tulas nga Tambok | 24 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 140 mg |
| Sodium | 1,074 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 31 g |