Kining tasty black-eyed pea dip mao ang flavored nga adunay daghang tinadtad nga cilantro, avocado, ahos, kamatis, ug sili.
Himoa kini nga ituslob sa usa ka adlaw sa una ug pag-refrigerate sa tibuok gabii alang sa labing maayong palami. Daghan kaayo kini sa tortilla chips o toasted pita bread.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 lata nga itom ang mata nga mga mag (pinug-an, nga tinadtad nga mga liso nga jalapeno)
- 1 purong sibuyas (tinadtad)
- 3 ka kamatis (tinadtad)
- 3 ka cloves nga ahos (tinadtad)
- 2 ka avocado (tinadtad)
- 2 jalapeno peppers (tinadtad)
- 1 green bell pepper (tinadtad)
- 1/2 hugpong nga cilantro (tinadtad)
- Ang Zesty Italian Salad Dressing
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang itom nga mata nga mga gisantes, tinadtad nga mga utanon, ug cilantro uban sa Zesty Italian nga pagsinina hangtud nga ikaw adunay maayo nga pagkaporma alang sa paglimpyo.
- Pagdugang og asin ug pepper ug pag-refrigerate sa tibuok gabii.
- Mag-alagad uban sa tortilla chips o toasted pita bread.
Dugang Bean Dips
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 83 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 2 g |