Ang usa ka sayon nga crockpot bean dip, nga gihimo uban sa refried beans, keso, ug uban pang mga sangkap.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 lata nga refried beans (mga 15 ka onsa matag usa)
- 1 sobre nga taco seasoning mix
- 1/2 tasa sibuyas (tinadtad)
- 2 ka copa nga keso ni Monterey Jack (hinay-hinay o gisagol nga keso sa Mexico)
- 2 hangtod 4 tulo nga salsahan sa Tabasco (o sa pagtilaw)
- 1 jalapeno (o mild chile, tinadtad, o labaw pa sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang refried beans, taco seasoning, sibuyas, keso, ug salsahan sa Tabasco sa crockpot; pagkalutaw og maayo sa pagsagol.
- Pag-agas sa tinadtad nga mga jalapenos o malumo nga mga chiles.
- Pagtabon ug magluto sa LOW hangtud nga ang keso matunaw, mga 1 ngadto sa 1 1/2 ka oras; makadugang sa usa ka gamay nga tubig kon ang mga sagol nga daw baga kaayo.
- Pag-alagad gikan sa crockpot o hinay nga cooker uban sa French cub cubes, crackers, o chips.
Nalangkit nga mga resipe
- Sayon nga Bean Dip
- Layered Barbecue Bean Dip
- Index sa Appetizer
- Dips ug Spreads
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 245 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 108 mg |
| Carbohydrates | 34 g |
| Pagkaon sa Fiber | 10 g |
| Protein | 16 g |