Kini nga rub usa ka basehan alang sa usa ka dako nga tandoori marinade. Samtang kini nga rub gigamit alang sa manok, mahimo kining gamiton sa tanang matang sa manok, baboy, isda ug seafood.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka tsa nga ginger
- 1 ka kutsara nga cumin
- 1 tablespoon nga coriander
- 1 ka kutsara nga paprika
- 1 ka kutsara nga turmeric
- 1 ka kutsara nga asin sa dagat
- 1 tablespoon cayenne
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Paghiusa sa tanan nga mga sagol ug ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin sa usa ka cool, dry place.
2. Aron gamiton, isagol ang sagol sa manok, pagtabon, ug ibutang sa refrigerator sulod sa usa ka oras sa dili pa ang pagluto o pagluto.
3. Ang sagol nga mahimong idugang sa yano nga yogurt ug lemon o duga sa apog aron mahimong usa ka lamian nga marinade. Sa kini nga kaso, ibutang ang manok sa usa ka baga nga plastik nga bag, idugang ang marinade nga gama sa mga rub ingredients ug ibutang sa refrigerator sulod sa 2 ngadto sa 6 ka oras.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 98 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7,000 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 4 g |