Kining mangitngit, bug-at nga tinapay sigurado nga usa ka paborito alang sa mga tawo nga nahigugma sa bug-at nga mga lugas, sama sa buckwheat, ug sa matam-is nga lami sa molasses. Kini nga resipe naghimo sa usa ka tinapay nga itom nga tinapay nga mahimong maputos ug nagyelo sulod sa 3 ka bulan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 tbsp asin
- 2 tbsp molasses
- 1 tbsp vegetable oil
- 1-1 / 4 nga tasa nga mainit nga tubig
- 2 tbsp dry milk
- 1 tbsp aktibo nga uga nga lebadura
- 1 tasa nga itom nga buckwheat nga harina
- 2-1 / 4 ka copa nga harina sa pan
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa dako nga panaksan, isagol ang asin, molasses, lana sa utanon, uga nga gatas, ug patubo. Pag-agos sa mainit nga tubig.
- Pag-agas sa harina sa buckwheat. Pag-mix sa 2 ka copa nga harina sa pan.
- Pagbalhin sa minasa ngadto sa floured board. Pag-apil sa pagpabilin 1/4 tasa nga harina sa pan.
- Ibutang ang minasa sa greased nga panaksan ug ibalik aron nga ang tumoy sa minasa hiwahi. Tabuni ug himoa nga mabanhaw sa mainit nga lugar sulod sa 1 ka oras o hangtud nga doble sa gidak-on.
- Guntinga ang minasa. Balik ngadto sa floured board ug pagmasa sulod sa 5 minutos.
- Gihimo nga minasa nga tinapay nga tinapay ug ibutang sa greased nga tinapay. Tabuni ug himoa nga mabanhaw sulod sa 30 minutos o hangtud nga doble ang gidak-on.
- Brush dough sa ibabaw nga adunay puti nga itlog. Itala ang mga tinapay pinaagi sa paghimo sa tulo ka dali nga mga slash sa tumoy sa ibabaw.
- Magaluto sa 350 degrees F sa 40 ka minuto o hangtud nga itom nga brown. Kuhaa gikan sa oven ug ibalik ang pan ngadto sa limpyo nga tualya sa kusina o puthaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 110 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 2 mg |
| Sodium | 413 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |