Ang awtor nga si Dave DeWitt nagsulat: "Ang kini nga manok ug chile dish usa ka sukaranan sa kasadpang China, diin ang mga lami sa manok ug citrus sagad gihiusa. Ang panit nga orange nga panit anaa sa mga merkado sa Asia. Pag-alagad niini sa steamed rice o rice pilaf . "
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- Alang sa Marinade:
- 1/2 tablespoon cornstarch
- 1 ka kutsarang uga nga vermouth o puti nga bino
- 1/2 pound boneless chicken breast (giputol sa 1/2 pulgada nga mga piraso)
- Alang sa Sarsa:
- 1/2 ka tsa nga ginger (minced)
- 1/2 ka tbsp nga ahos (minced)
- 1 sibuyas (sibog)
- 1/2 ka kutsarita nga yuta Sichuan peppercorns
- 1 ka kutsarang uga nga vermouth o puti nga bino
- 2 ka kutsara nga soy sauce
- 1 ka kutsara nga init nga bean nga sarsa
- 2 ka kutsara nga pino nga panit nga orange (natumog sa init nga tubig sulod sa 1/2 ka oras ug ginunting)
- 2 teaspoons asukar (o dugos)
- 1/2 ka tsa nga lana sa lana
- Alang sa Pagpasiugda:
- 2 ka kutsara nga peanut oil
- 6 ka gamay nga uga
- init nga pula nga chiles (sama sa Japones o de Arbol)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mga sangkap alang sa pag-inom sa usa ka panaksan, pagpalihok og maayo, ug dugangi ang manok. Magpalingkod sulod sa 30 minutos.
- Pagsagol sa tanan nga mga sangkap sa salsahan sa usa ka panaksan, pagpalihok nga maayo, ug isalikway.
- Pag-init sa wok sa taas nga kainit. Idugang ang lana sa mani ug kung kini nagsugod sa pagpanigarilyo.
- Idugang ang mga chiles ug marinated chicken. Pag-uswag sulod sa 1 ka minutos.
- Idugang ang sarsa ug pukawon ang dugang nga 30 segundos.
- Kuhaa ang mga chiles sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 498 |
| Total Fat | 30 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 95 mg |
| Sodium | 1,227 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 34 g |