Ang Sunchokes, nga gitawag usab nga Jerusalem artichokes hingpit nga lami sa dihang ang sinugba, ug pagkuha sa maanindot nga mga charred grill maayo kaayo. Nag-anam ka man sa mga vegetarians, mga vegan o dili, ang mga sunchokes nga sinugba mahimong dugang nga pagdawat sa imong barbecue nga menu.
Tan-awa usab: Unsa ang mga sunchokes?
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka libra
- Ang mga sunchokes (giputol ngadto sa ½ pulgada nga mga hiwa)
- 1/4 copa nga lana sa oliba (o lana sa sunflower, alang sa pagpanghugas)
- Dash asin (o sa pagtilaw)
- Dash pepper (o sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagputol sa pinutol nga mga sunchokes nga maayo sa lana sa oliba sa duha ka kilid. Isablig sa usa ka gamay nga asin ug pepper, sa makatilaw, ug ibutang direkta sa usa ka maayong greased nga mainit nga grill.
Pag-ihaw sulod sa 6-8 ka minutos, pagbalhin kon gikinahanglan hangtud nga ang mga sunchokes humok ug maayo nga marka nga markahan. Panahon uban sa dugang nga asin ug paminta sa pagtilaw, ug mag-alagad nga mainit.
Malingaw sa inyong sinugba nga mga sunchokes!
Pagpangita alang sa dugang nga vegetarian o utanon grill resipe? Dili na mangita!
Adunay daghang mga vegetarian ug vegetable grill recipes dinhi .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 117 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 29 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 1 g |