Unsa ang Imong Gikinahanglan
- Alang sa mga Meatballs:
- 1 1/2 ka libra nga yuta
- 3 ngadto sa 4 ka kutsarang tubig nga mga kastanyas (tinadtad)
- 3/4 cup oats (dali)
- 1/2 ka teaspoon nga ahos nga powder
- 1/2 nga sili nga sibuyas nga sibuyas
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 itlog (gikulata)
- 1/2 nga gatas sa tasa
- 1/2 ka kutsarita nga toyo (gihatod nga sodium)
- Alang sa Sarsa:
- 1 tasa brown nga asukal
- 1/2 ka tasa karne bouillon
- 1/2 tasa nga suka
- 2 ka kutsara nga cornstarch
- 2 teaspoons soy sauce (pagkunhod sa sodium)
- 8 o 9 ounces nga pinya (1 mahimo ang mga tidbits, gihumol)
- 1/2 tasa nga pepper pepper (berde, tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa mga sangkap sa meatball; porma sa 1-pulgada nga bola ug tabunon sa tanang bahin sa lana. Paghugas ug paggahin. Sugdi ang sarsa: Maghiusa sa asukar, karne sa karne, suka, cornstarch, ug 2 teaspoons nga toyo sa usa ka dako nga laway nga kalan-on o Dutch nga hudno; dad-a ngadto sa usa ka hubag. Lutoa ang sagol nga salsahan hangtud nga matig-a; pagkutaw sa pinya, green pepper, ug mga meatballs. Simmer sulod sa 30 minutos.
Nalangkit nga mga resipe
Hingpit nga Meatballs
Mga Italyano nga Meatballs ni Maria
Mga Meatballs sa Cranberry Cocktail
Grape Jelly Meatballs
Sayon nga Crockpot Meatballs
Mga Meatball Recipe Index
Hinay nga Cooker Recipe | Casseroles | Main Recipe Index
Semana nga Crockpot Recipe Newsletter
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 291 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 70 mg |
| Sodium | 663 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 19 g |