Ang vegetarian deli sandwich nga resipe nga adunay mga vegetarian "ham" nga mga hiwa ug dugos nga mustard alang sa mga tawo nga wala makatilaw ug makatandog sa mga sandwiches nga pagkaon nga nakabase sa karne. Sulayi kini uban sa mga vegetarian deli mga hiwa - tingali matingala ka!
Uban sa usa ka grabe nga 21 ka gramo sa protina ug 9 ka himsog nga gramo sa fiber, kini nga sandwich usa ka maayong kapilian sa paniudto alang sa mga vegetarian.
Ang resipe sa deli nga sandwich sa maayong kabubut-on sa Lightlife Foods
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 Smart Deli vegetarian ham slices
- 1 dahon nga dahon lettuce
- 1 slice tomato
- Opsyonal: 1/4 abokado, nga hinay-hinay nga ginunting
- Opsyonal: 1 Tbsp nga tinadtad nga sibuyas
- 2 Tbsp honey mustard (o honey mustard salad dressing)
- 2 pagtipig sa tibuok nga trigo nga tinapay
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-apod sa mustard sa dugos sa usa ka piraso sa tinapay unya ibutang ang duha ka mga hiwa sa mga vegetarian ham (o laing vegetarian deli karne) sa ibabaw. Idugang ang lettuce, dayon ibutang ang laing duha ka ad-ad sa deli nga karne sa ibabaw. Pagdugang og tomato, avocado ug sibuyas, ibutang ang sandwich sa lain nga piraso sa tinapay ug tagamtamon ang imong vegetarian deli karne nga karne!Naghimo og usa ka sandwich.
Impormasyon sa nutrisyon, kada sandwich:
Kaloriya: 318 KCAL
Total nga tambok: 10g, Saturated nga tambok: 1g, Trans fat: 0g
Cholesterol: 0MG
Sodium: 794
Carbohydrate: 38g
Pagkaon sa fiber: 9g
Sugars: 11g
Protein: 21g
Bitamina A 49%, Vitamin C 23%, Calcium 9%, Iron 11%
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 464 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 73 mg |
| Sodium | 1,752 mg |
| Carbohydrates | 57 g |
| Pagkaon sa Fiber | 10 g |
| Protein | 34 g |