Sama sa gipasabut sa ngalan, kini nga cocktail magminyo ug tam-is ug init. Kini adunay ginger vodka uban sa habanero pepper . Kini daw usa ka maisugon nga paglihok, unsa ang uban sa habanero ug gahi nga gihiusa sa usa ka martini-style nga ilimnon, apan kini sa pagkatinuod lami tungod kay kini adunay balanse sa matam-is ug halang.
Sama sa tanan nga mga punoan nga mga cocktail, kini girekomendar nga gamiton ang paminta, ug hinumduman kanunay nga kinahanglan adunay balanse nga lami. Dali ra kini kon imong sundon ang resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- SKYY Infusions Ginger Vodka
- 1/2 onsa slice habanero pepper (walay mga liso)
- 3/4 onsa
- agave syrup
- 3/4 onsa
- presko nga duga sa apog
- Gidibuho:
- gahi nga ginger
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa hinay- hinay, hinay- hinay ang pagputol sa pepper sa usa ka cocktail shaker .
- Idugang ang nahibilin sa mga sangkap, gawas sa panit nga ginger, nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo ug pag-ayo ngadto sa usa ka botelya sa cocktail .
- Himua uban sa panit nga ginger sa panit nga bildo.
Mubo nga sulat: Gipahunong ni Skyy ang ilang mga ginger vodkas, nga usa ka kaulaw tungod kay talagsaon kini. Kinahanglan nimo pangitaon ang laing brand o paghimo sa imong kaugalingon. Sa matinud-anon, ang homemade ging vodka nga pagpa- usab mao ang mas sayon nga kapilian sa duha.
Recipe sa maayong kabubut-on nga si Alex Straus sa Suite 700 (Hotel Shangri-La) sa Los Angeles alang sa SKYY Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 220 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 32 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 2 g |