Pagsaulog sa Cinco de Mayo ug pagpangita sa usa ka talagsaong cocktail? Sulayi ang Mexi-tini. Usa kini ka yano, hinalud nga Martini nga gama sa Van Gogh Oranje Vodka, tequila, ug orange juice. Ang Mexi-tini mao ang hingpit nga tingpamulak nga citrus cocktail alang sa bisan unsang okasyon nga magdala og gamay nga adlaw sa adlaw. Kini nga resipe miabut kanato sa maayong kabubut-on ni Van Gogh Vodka.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1-ounce
- Van Gogh Oranje Vodka
- 1-ounce
- tequila
- 1/2 onsa
- orange juice
- Garnish: Orange slice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa cocktail shaker , ug idugang ang nahugno nga yelo.
- Tindog sulod sa lima ka segundo.
- Pag-uyog sulod sa lima ka segundo.
- Gikan sa usa ka botelya sa cocktail , ug dayandayan uban sa usa ka orange slice.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 164 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 12 g |