Ganahan kong maghimo og bamia, apan ang panahon sa pag-andam sa bag-ong okra usa ka makalolooy. Dugang pa, kini dili usab magamit sa merkado. Ang paggamit sa mga frozen nga okra sa bamia sa pagkatinuod nagputol sa panahon, apan dili ikompromiso ang palami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kilo nga stew karne, guntinga ngadto sa 1/2 pulgada nga cubes
- 1 10-onsa nga pakete sa mga frozen nga okra (dili gipamutla)
- 1 15-ounce nga tsa nga nahugno nga kamatis o sarsa sa tomato
- 1 yellow nga sibuyas nga tinadtad
- 2 ka teaspoons nga gilat-an nga ahos
- Salt ug pepper sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang stew karne, sibuyas, ahos, asin ug pepper sa 3 ka kilo nga kolon. Idugang ang tubig aron tabunan. Dad-a sa usa ka hubag, pagpakunhod sa kainit sa simmer ug sa pagtabon. Mamaligya hangtud nga ang karne malomo, mga 30 minutos.
- Kung ang karne malomo, idugang ang okra. Sa higayon nga ang okra magsugod nga mahimong malumo, mga 10 minutos, idugang ang 1 ka lata sa dugos nga tomato / kamatis ug isagol ang maayo. Ang sarsa magatubo samtang kini magluto.
- Padayon sa paglangoy sa usa ka oras nga ubos.
- Pag-alagad sa linuto nga puti nga bugas, uban sa usa ka salad, ug tinapay nga pita.
Nag-alagad 4.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 308 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 101 mg |
| Sodium | 164 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 36 g |