Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 5 ka dako nga itlog, gibulag
- 2/3 tasa granulated asukal
- 1 teaspoon nga lemon juice
- 1/2 teaspoon nga pinong grated zest lemon
- 2/3 tasa
- cake nga harina
- 1/4 ka asin nga asin
- 1 ka kutsarita nga baking soda
- 3 ka kutsara ang natunaw nga mantekilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pukpok ang mga yolks sa itlog hangtud sa baga ug lemon nga kolor; hinay-hinay nga idugang ang 1/3 nga tasa sa granulated sugar, ang lemon juice, ug ang lemon zest.
- Sa laing panaksan, gibunalan ang mga puti nga itlog hangtud nga hapit matig-a; hinay-hinay nga gibunalan sa nabilin nga 1/3 nga tasa nga asukar. Pukpok hangtod maporma ang mga tayuktok.
- Pil-a ang sinagol nga yolk ngadto sa pinikpik nga mga puti.
- Pag-ilis sa uga nga mga sangkap ngadto sa lain nga panaksan; Dugang sa itlog nga pagkasagol, pagpilo sa maayo. Piloa ang nangatunaw nga mantekilya.
- Ibubo ang batter ngadto sa parchment paper-lined 10x15x1-inch nga jelly roll pan .
- Pagluto sa 375 F sulod sa 12 ka minutos.
- Isablig ang asukar sa confectioners.
- Mobalik ngadto sa usa ka limpyo nga tualya sa kusina nga daghan nga gibutangan sa asukal sa mga confectioner.
- Huptan ang mga daplin, kon gikinahanglan; roll cake, tualya ug tanan, samtang mainit pa. Himoa nga bug-os nga bugnaw Unroll ug pun-a ang whipped cream o ice cream, lemon curd o kini nga blueberry lemon curd , o usa ka layer sa jam ug usa ka manipis nga layer o whipped cream o whipped topping.
- I-re-roll ang cake ug ad-ad aron mag-alagad.
Tipigi ang mga salin sa refrigerator o freezer.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 131 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 83 mg |
| Sodium | 252 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 3 g |