Ang spinach hummus usa ka lamian nga kalainan sa mga hummus sa Middle East. Kini nga resipe alang sa spinach hummus sayon kaayo ug sigurado nga usa ka pleaser!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 mahimo ang garbanzo beans / chickpeas (15 oz), gihumol
- 1/2 tasa nga lab-as nga spinach, tinadtad
- 1/4 nga tasa tahini
- 2 tablespoons nga ahos
- 3 ka kutsara
- lemon juice
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1/4 ka asin nga kosher asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka processor sa pagkaon, proseso nga mga liso, ahos, spinach ug lana sa oliba. Pagdugang sa lemon ug asin ug pagsagol. Kung ang spinach hummus baga kaayo, idugang ang 1 ka kutsara nga tubig hangtud nga gitinguha nga husto. Ang Hummus kinahanglan nga hamis ug creamy.
- Ang spinach hummus mahimo nga duha ka adlaw nga abante. Tipigi ang sudlanan sa hangin diha sa refrigerator. Mahimo kini nga init o bugnaw. Mag-alagad uban sa tinapay nga pita , pita chips , o lab-as nga mga utanon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 408 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 333 mg |
| Carbohydrates | 47 g |
| Pagkaon sa Fiber | 11 g |
| Protein | 17 g |