Ang Skirt Steak mao ang kaayo nga flavorful apan mahimo nga lig-on. Pinaagi sa paggamit sa usa ka basa nga rub ug pagtugot niini sa pag-marinate sa usa ka samtang, ang steak malumo maayo. Hinumdomi nga mainiton kini ug magpuasa ug maningkamot nga dili mag-overcook. Kini nga mga steak hingpit ingon nga usa ka entree apan mahimo usab nga maghimo sa usa ka dugang nga pagdugang sa mga pinggan sama sa tacos.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 3/4 ngadto sa 1 ka kilo (450 kg) nga panapton nga steak
- 1 ka kutsara (15 mL) nga chili powder
- 1 teaspoon (5 mL) nga yuta nga cumin
- 2 cloves nga ahos, minced
- 2 teaspoons (10 ml) salsahan sa Worcestershire
- 1 ka kutsarita (5 mL) nga coarse asin
- 1 teaspoon (5 mL) nga asukar (gamit ang agave kung gusto)
- 1 teaspoon (5 mL) nga bag-o nga itom nga pepper
- 1/2 teaspoon (2.5 mL) allspice
- 1/4 teaspoon (12.5 ml) chipotle chili powder
- 1 ka kutsara (15 mL) puti nga suka
- 1 ka kutsara (15 mL) nga lana sa utanon
Unsaon sa Paghimo Niini
- Putlon ang tambok gikan sa steak . Guntinga ang steak ngadto sa mga bahin sa pag-alagad.
- Pagkaon og ahos ug asin aron maporma ang usa ka Paste.
- Pagduyog sa sili nga powder, cumin, paste sa ahos, sarsa sa Worcestershire, suka, chipotle chili powder, asukar, itom nga pepper, allspice, ug lana ug pagputol sa karne. Dapit steak sa usa ka resealable plastic bag ug marinate alang sa 1 ka oras.
- Pag-andam og grill alang sa medium-high heat. Magluto steak hangtud nga talagsaon nga medium.
- Kuhaa gikan sa grill ug guntinga ang lugas ngadto sa nipis nga mga gilis. Pag-alagad ingon nga gitinguha o pagsulay sa pag-alagad uban sa tortillas o sa Espanyol nga bugas.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 553136 |
| Total Fat | 33,753 g |
| Tulas nga Tambok | 12,663 g |
| Unsaturated Fat | 15,368 g |
| Cholesterol | 192,094 mg |
| Sodium | 171,233 mg |
| Carbohydrates | 30 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 60,353 g |