Kining mga Elk Burgers adunay usa ka dosis sa init gikan sa chipotle peppers sa adobo sauce. Kini nagputol sa gamy nga palami nga wala makapakunhod gikan niini. Kini nga resipe alang sa burger nagkinahanglan og duha ka chipotle peppers sa adobo sauce. Kung dili ka usa ka dako nga fan sa mga mahilig nga mga butang, mahimo nimo mausab ang resipe aron sa pagpaminaw niini. Pag-alagad sa tumoy nga hiniwa nga pula nga sibuyas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka libra nga yuta nga elk nga karne
- 1/4 ka tasa nga ketchup
- 1/4 sibuyas (tinadtad)
- 2 chipotle peppers sa adobo sarsa (matinud nga tinadtad; dili gamay kung gusto)
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 1/2 ka asin nga asin
- Lana sa oliba
- 4 hamburger buns
- 1 gamay nga pula nga sibuyas (ginunting)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang karne nga elk sa yuta ngadto sa usa ka dako nga panaksan sa pagsagol. Idugang ang minced sibuyas, ahos, ketchup, tinadtad nga chipotle peppers, ug asin. Pag-mix maayo ug maporma ngadto sa 4 ka dako, susama nga kadako nga patties.
2. Preheat grill alang sa medium nga kainit. Ibutang ang mga patties sa lana sa oliba ug ibutang sa grill. Magluto alang sa 5-6 ka minuto matag kilo o hangtud nga ang temperatura sa sulod sa elk patties makaabot sa 165 degrees F. Sa higayon nga magluto, kuhaon gikan sa kainit ug mag-alagad sa mga tinapay sa burger nga may mga sliced sibuyas ug uban pang paborito nga condiments.
3. Paggamit sa usa ka chipotle pepper imbis duha alang sa dili kaayo halang nga bersyon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 88 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 144 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |