Sulayi ang usa ka resipe sa pagsul-ob sa salad nga walay lana ug tambok. Kining dali nga tambok nga orange ug mustard vinaigrette salad dressing naggamit lang sa pipila ka yano nga mga sangkap nga tingali imong naangkon. Kini dili kaayo baga ug creamy, apan kini usa ka nindot nga palami. Kini usa ka pagsul-ob sa salad sa dihang gusto nimo ang usa ka butang nga dali ug kahayag nga wala kaayo ang lana. Kung gusto nimo ang soy sauce, pagdugang og gamay nga splash. Kung nagapangita ka ug usa ka tambok nga libre nga vegan salad dressing recipe, usa kini ka maayo nga sulayan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ka tasa pula nga suka sa alak
- 1/3 nga tasa nga asukar
- 1/4 tasa nga duga sa orange
- 2 tsp. uga nga mustasa
- Dash asin ug pepper, o sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagdungan sa pagpuno sa tanan nga mga sagol hangtud nga kombinasyon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 52 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 45 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |