Gamita ang usa ka gamay sa kini nga adunahan ug lamian nga sarsa sa sherry crab aron mag-ilis sa lutoon o sinugba nga isda o pagka-seafood, o ibubo ang pila sa fried green tomatoes o mga hiwa sa talong aron makahimo sa usa ka talagsaon nga nagkalainlain nga appetizer o side dish.
Kini usa ka dako nga sarsa nga anaa sa kamot. Paghimo og dugang ug pag-freeze kini sa gagmay nga mga sudlanan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 2 tablespoons nga harina
- 2 lunhaw nga sibuyas, nga mga 2 ka pulgada nga berde, hinay-hinay nga ginunting
- 1 teaspoon nga tinadtad nga mga dahon sa parsley
- 4 ka onsa nga lump crabmeat
- 1/4 ka tasa nga uga nga sherry
- 2 ka copa nga gibug-aton sa lubi
- 1 1/2 teaspoons nga Cajun o Creole nga panimpla, o sa pagtilaw
- 1 ka kutsara nga tomato paste
- asin ug paminta, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Matunaw ang mantekilya sa usa ka saucepan sa ubos nga kainit; pagkutaw sa harina, sibuyas, ug parsley. Magluto, stirring, sulod sa 5 minutos.
- Idugang ang sherry ug crabmeat sa sagol nga harina; anam-anam nga idugang ang cream, kanunay nga pagpalihok. Pag-agay sa seasoning sa Cajun ug tomato paste. Simmer sulod sa mga 5 minutos aron makunhoran ang gamay.
- Tilawi ug i-adjust ang seasonings, pagdugang sa asin ug pepper, kon gikinahanglan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 296 |
| Total Fat | 26 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 85 mg |
| Sodium | 322 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 6 g |