Kini nga frosting sa seafoam usa ka malambot nga brown frosting. Kini usa ka sayon nga pag-frost sa paghimo. Ang usa ka kasaligang thermometer nga kendi makapahimo sa pagluto nga usa ka kalit.
Related Recipe: Brown Sugar 7-Minute Frosting
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasa brown sugar
- 1/2 nga tasa nga tubig
- 1/4 ka kutsaritang cream sa tartar
- 4 ka dako nga puti nga itlog
- 1/2 teaspoon vanilla extract
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa brown sugar, tubig, ug cream sa tartar sa usa ka bug-at nga pancake; pagpalihok sa pagsagol. Ibutang ang usa ka thermometer nga kendi. Dad-a sa usa ka hubag. Lutoa ang 242 F sa kendi thermometer (yugto stage).
- Sa kasamtangan, pildi ang mga puti nga itlog hangtod maporma ang tusok nga mga taluktok.
- Hinay-hinay ibubo ang sagol nga syrup ngadto sa mga puti nga itlog sa usa ka nipis nga sapa samtang nagbunal.
- Talupangon ang vanilla
- Naghimo sa usa ka ubay nga kantidad, igo sa katugnaw ug pun-on ang 2- o 3-layer cake.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 835 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 410 mg |
| Carbohydrates | 182 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 26 g |