Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako nga sibuyas, gibahin ug gibahin
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon
- 2 ka dako nga mansanas, gipanitan, gisul-ob, ug gisintang
- 2 ka copa nga apple juice
- 1 ka kutsarang suka
- 4 ka kutsara ang light brown sugar
- 2 ka libra nga bugnaw nga pack sauerkraut, nahugasan ug maayo nga nahutdan
- 2 ka libras ang nanabako sausage, sama sa andouille, kielbasa, o mansanas sausage
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 1 ka kutsarita sa caraway seeds, o sa pagtilaw, opsyonal
Unsaon sa Paghimo Niini
Heat hudno hangtud 425 F.
- Sa usa ka dako nga ovenproof saute pan o Olanda nga hudno sa medium nga kainit, ibutang ang sibuyas ug hiniwa nga mga sausages sa lana sa utanon hangtud ang sibuyas nga bulawan ug ang sausage gaan nga browned, mga 5 ngadto sa 7 ka minutos.
- Idugang ang mga mansanas ug saute sulod sa 1 ka minuto.
- Idugang ang apple juice, suka, tabunon nga asukal, sauerkraut, ug pepper.
- Pagdugang og mga caraway nga binhi, kon gamiton.
- Cover ug magaluto alang sa 1 ka oras.
- Pag-alagad uban sa lugus nga mga linugos o mga biskwit ug usa ka gilabay nga salad.
Nag-alagad 8 hangtod 10.
Dugang nga mga Resipe
Ang Pinasa sa Paus nga Paus sa Paula ni Paula
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 221 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 58 mg |
| Sodium | 1,201 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 17 g |